Czy Twój serwis jest gotowy na JPK?

Ponad 11 000 czynności sprawdzających przeprowadziło w ostatnim czasie Ministerstwo Finansów w ramach uszczelniania systemu podatkowego. Działania te związane są z wprowadzeniem Jednolitego Pliku Kontrolnego, który już obowiązuje w dużych i średnich przedsiębiorstwach, a od stycznia 2018 r. obejmie także małe firmy, w tym serwisy samochodowe. (więcej…)
Do góry

Zmiana godzin otwarcia MOTO FACTORY

Szanowni Państwo,

informujemy, iż od dnia 5.08.2017 r. (sobota) wprowadzamy zmianę godzin otwarcia hurtowni Moto Factory.

PON. – PT.   8:00 – 18:00 (bez zmian)

SOBOTA      8:00 – 14:00

Do góry

ProfiAuto PitStop 2017

Rekordowy wynik dla Warszawy, 95 sprawdzonych samochodów, w tym 95 zadowolonych kierowców. Trzecia edycja akcji ProfiAuto PitStop w tym roku odbywał się we współpracy ze znaną siecią hipermarketów TESCO. Już od wczesnych porannych godzin, w sobotni słoneczny dzień, chwile przed rozpoczęciem naszej akcji teren parkingu TESCO zgromadził liczną kolejkę samochód. Każdy z oczekujących otrzymał od naszych sympatycznych hostess ProfiAuto Energy Drinka. To była zapowiedź pracowitego i udanego dnia, co przełożyło się na sukces w ilości samochodów.
W tym roku Team PitStop składał się z  partnerskich ProfiAuto Serwisów, Warsztatu Instalacje LPG oraz Serwisu Rteam. Wsparcie podczas weryfikacji samochodów było również od licznej ekipy MotoFactory oraz czujnym okiem ekspertów z ProfiAuto. Jak zawsze całość uzupełniały piękne hostessy.

Zapraszamy do galerii zdjęć z wydarzenia.

Do góry

Promocja NISSENS

Czas trwania promocji:


od 11.07 do 31.07.2017 r.
Zasady promocji:

Zakup dowolnych produktów marki NISSENS za minimum 300 zł netto premiowany jest ROBOCZYMI RĘKAWICAMI z logo NISSENS.

Promocja skierowana do klientów Moto Factory (sklepy, warsztaty i serwisy samochodowe).

Szczegóły na ulotce.

Do góry

Nowe Trasy w Moto Factory!

NOWE TRASY !

Dla Państwa wygody zmieniliśmy godziny wyjazdu towaru na Trasie A,B,C oraz wprowadziliśmy zupełnie nową TRASĘ I. (więcej…)

Do góry

ENEOS – promocja narzędziowa!

Czas trwania promocji:
od 06.06 do 31.08.2017 r.

Zasady promocji:

Klient, który w czasie trwania promocji dokona skumulowanych zakupów netto na produkty marki ENEOS otrzyma wartościową nagrodę w postaci narzędzi warsztatowych.

Progi 3 progi:

(więcej…)

Do góry

ProfiAuto Show 2017

Co to był za weekend! W jednym miejscu, o tej samej porze 140 wystawców branży motoryzacyjnej i 40 000 odwiedzających zgromadziło się na 22 000 m2 Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach. Mowa o 14 Edycji ProfiAuto Show 2017. Jak co roku nie zabrakło adrenaliny, nowości technologicznych i dobrej zabawy. (więcej…)

Do góry
1 2 3 39 Page 1 of 39