Barbórka BIS

Z przyjemnością informujemy, że nasza załoga uczestniczyła w rajdzie “V Rally Barbórka Bis” organizowanym przez Automobil CENTRUM.

Na starcie finałowej imprezy stanęło aż 75 załóg, ustanawiając rekord frekwencji w sezonie 2011. Barbórka BIS, rozgrywana była tydzień po swojej bardziej znanej imienniczce, zapowiadając się niezwykle emocjonująco. Trasa tegorocznej edycji Barbórki BIS składała się z pięciu atrakcyjnych prób sportowych, które zawodnicy mieli pokonać dwukrotnie.

Trzy pierwsze odcinki zlokalizowane były na terenie elektrociepłowni Żerań, miejscu świetnie znanym większości zawodników i kibiców rajdowych z racji rozgrywanej tam w latach ubiegłych Barbórki Warszawskiej. Dwie kolejne próby były zlokalizowane w Legionowie i Wieliszewie. Zróżnicowana nawierzchnia raz śliska, raz bardzo przyczepna, szybkie, ale zarazem techniczne partie – organizatorzy stanęli na wysokości zadania przygotowując dla startujących naprawdę ciekawą trasę.

Dodatkowo wprowadzono w tym roku na zakończenie imprezy dla najlepszych 30 załóg zarówno w klasyfikacji klas i generalnej: “Super Próbę o Puchar Prezesa Automobilklubu Centrum”. W tej Super Próbie załoga Moto Factory z nr 58 w składzie kierowca: Piotr Maciejuk, pilot: Marek Danecki wywalczyła I miejsce!

Podsumowując, w klasyfikacji ogólnej Moto Factory zajęło 13 miejsce na 75, natomiast w swojej klasie miejsce 4 na 12 załóg. Gratulujemy! Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć “Barbórka Bis”.