Oferta handlowa dla sklepów

Moto Factory jest idealnym rozwiązaniem dla sklepów motoryzacyjnych na terenie województwa mazowieckiego.

Nasza oferta to ponad 400 000 części zamiennych do samochodów wszystkich typów oraz marek, opon, elektryki, olei, chemii i akcesoriów. Szybko realizujemy potrzeby naszych Klientów, nie tylko dzięki wysokiej dostępności naszych produktów ale również za sprawą dostaw do klienta, realizowanych dwa razy dziennie.

W ofercie części znajdziecie Państwo szeroką ofertę producentów,  zaczynając od najbardziej znanych marek jak w przypadku aut azjatyckich: TRW, NSK, CTR, DENSO, EXEDY, Bando, Airtes, Daichi, 555, BluePrint,  Ashika, OYODO, JPN, Mobiletron, Mitsuboshi, a z marek europejskich takie jak: NGK, Energize, Mann Filter, Valeo, LUK, INa, Fag, Febi, Brembo, Monroe, Ajusa, RTS, TRW, YUASA, ABS, Liqui Moly, Sachs, Dolz, Delphi i wiele innych.

Dostosowujemy się do potrzeb naszych Klientów, dlatego umożliwiamy zamawianie towarów na klika sposobów: szybko i przyjemnie za pomocą internetowych Katalogów On-line, poprzez Przedstawiciela handlowego czy Biuro Obsługi Klienta, jak również składając zamówienia mailowo.

Wyszukiwarka części on-line do aut japońskich i koreańskich.  Wejdź tutaj!

Program ten umożliwia korzystanie z bardzo szybkiego i praktycznego na co dzień narzędzia. Przejrzysty panel wyszukiwania, widoczne stany, zamienniki, typy zamienników. Katalog ma charakter poglądowy określający zakres części, które posiadamy w ofercie. O ceny pytaj swojego Przedstawiciela handlowego lub skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Pełny wykaz wszystkich narzędzi w wersji on-line. Wejdź na KATALOG NARZĘDZI.

W ofercie posiadamy nie tylko części ale również urządzenia i narzędzia niezbędne w każdym dobrym warsztacie samochodowym. Teraz pełna ofertę narzędzi znajdziesz w wersji on-line.

Dlaczego warto współpracować z Moto Factory?

  • posiadamy szeroką ofertę części do samochodów: azjatyckich, europejskich oraz amerykańskich, akcesoria, narzędzia warsztatowe oraz chemię,
  • oferujemy profesjonalną opiekę i doradztwo naszego Biura Obsługi Klienta oraz Przedstawicieli handlowych,
  • posiadamy atrakcyjny system promocji i rabatów,
  • oferujemy preferencyjne warunki płatności,
  • oraz bezpłatną dostawę w dogodnych terminach (4 dostawy do Klienta dziennie)*.
 * Zapytaj o warunki darmowej dostawy w Biurze Obsługi Klienta.

Jako, że jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem części samochodowych, z krajów Europy zachodniej, jak również z krajów azjatyckich, zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny naszych produktów. Nasze części, to tylko i wyłącznie produkty zapewniające niezawodną pracę pojazdów oraz bezpieczeństwo kierowców i ich pasażerów, co popierają niezbędne certyfikaty zgodne z dyrektywą Unii Europejskiej – GVO EC Nr 1400.

Chcesz nawiązać współpracę z Moto Factory?

Nie czekaj, zadzwoń 22 478 40 00 lub jak wolisz skontaktuj się z nami mailowo na adres sprzedaz@moto-factory.pl.

 

 

Do góry