Praca w Moto Factory

Moto Factory Sp. z o.o. to polska, stale rozwijająca się firma motoryzacyjna, zlokalizowana na warszawskiej dzielnicy Ursus. Dzięki  nowoczesnemu podejściu do obsługi klienta, jak i młodemu, wykwalifikowanemu zespołowi pracowników, Moto Factory wyznacza nowe standardy na rynku dystrybucji części i akcesoriów samochodowych.

Kto może znaleźć u nas pracę?


Chcesz dołączyć do naszego zespołu osób z pasją do motoryzacji? Chętnie zatrudnimy utalentowane, otwarte, pełne pasji i wiedzy o motoryzacji osoby, które będą dzielić się swoim doświadczeniem z innymi oraz są gotowi realizować naszą wizję.

Jak wygląda proces rekrutacji?

Na początku zbieramy oferty kandydatów na dane stanowisko. Następnie spośród wszystkich dokumentów aplikacyjnych wybieramy te osoby, które najbardziej odpowiadają naszym wymaganiom, po czym zostają zaproszeni na pierwszą rozmowę rekrutacyjną. Do drugiego etapu, czyli drugiej i ostatniej rozmowy przechodzą najlepsi kandydaci, podczas którego zostanie wybrana najodpowiedniejsza osoba na dane stanowisko oraz która dołączy do naszego zespołu.

Aktualne oferty pracy

Magazynier

 

Do góry