Hurtownia i Sklep motoryzacyjny

Opacz-Kolonia

Menu

ProfiAuto Serwis Almot

ProfiAuto Serwis Almot

Okulickiego 7/9 (budynek 204)
05-500  Piaseczno

tel. 78 497 96 24

O ProfiAuto Serwis Almot

W Almot Auto od 2005 r, od momentu powstania firmy nieustannie wierzymy, że wartość Almotu można wyznaczyć wyłącznie poprzez prawdziwe zadowolenie Klientów. Podsumowując ponad 12 lat doświadczeń - otrzymaliśmy setki pozytywnych opinii i rekomendacji od najbardziej wymagających przedsiębiorstw z całej Polski. Z roku na roku cały zespół Almotu pozytywnie odpowiadał i dostosowywał się na coraz wyższe oczekiwania klientów, partnerów oraz producentów.

Nasze standardy doskonałości zostały dopracowane do tak wysokiego poziomu, że spełniają w pełni wymagania współczesnego, dynamicznego biznesu. Wszystko to, co wiąże się ze współczesną branżą motoryzacyjną przechodzi obecnie transformację nazywaną JAKOŚCIĄ : liczy się maksymalny wybór, dostępność, szybkość realizacji oraz co najważniejsze bardzo dobre ceny.

Almot Auto zapewnia to wszystko i nawet trochę więcej, dzięki temu atmosfera firmy jest zawsze pozytywna a sukcesy naszych klientów naprawdę sprawiają nam radość. Zdajemy sobie sprawę, że nasi partnerzy oczekują od nas pełnego oddania, determinacji i rzetelności. I właśnie dlatego jako Zarząd obiecujemy, że inwestujemy w rozwój zespołu, systemów, dystrybucji i narzędzi aby krok po kroku stawać się dla Państwa coraz lepszymi.


« wróć do listy partnerów